Kontakt

.
+48 41 312 30 31
+48 662 136 359
fax: +48 800 530 994
apo@midas.pl

Tu znajdziesz narzedzia ogrodnicze, deski tarasowe, meble ogrodowe, doniczki...
  

Tu znajdziesz listwy, profile, kątowniki ...


Tu znajdziesz podłogi bambusowe, podłogi korkowe, akcesoria do podłogi...

Uczestniczymy w programie:

standard allegro
Tu jesteś: Wyposażenie wnętrz » Tablice / Tabliczki informacyjne » Tabliczki wiszące dwustronne

Tablica informacyjna wisząca dwustronna RHYTHM 800x180mm

345,90 zł
(Cena netto: 281,22 zł)
Dostępność:
 (0szt.)

Tablica informacyjna dwustronna

to ważny element oznakowania miejsc użyteczności publicznej, gdyż jest to pierwsze miejsce, z którego petent / klient czerpie informacje o kierunku, w którym ma się udać, aby dotrzeć do szukanego miejsca. System wiszących tablic informacyjnych RHYTHM Direction zapewnia przy tym solidność i estetykę pasującą do wystroju każdej instytucji. Nasze tablice spełniają funkcję nośnika informacji przy jednoczesnym utrzymaniu eleganckiego wyglądu. Efektem tego jest doskonała widoczność tablic przy wejściach, w korytarzach, czy holach.

Tablice informacyjne  

to elegancki i czytelny system modułowych tablic informacyjnych z możliwością wymiany i aktualizacji informacji. Pragnąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy tablice zgodne z najwyższymi standardami produkcji. Standardowo, tablica wykonana jest z wysokiej jakości profili aluminiowych w kolorze srebrnym anodowanym.

Wiszące tablice informacyjne RHYTHM Direction

to niezwykle elegancki i praktyczny system informacji we wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej (uczelnie, urzędy, szpitale, przychodnie, biura, itp.). Wzornictwo, trwałość i precyzja wykonania pozwalają cieszyć się systemem tablic informacyjnych RHYTHM Direction przez długie lata.
  • Nośnik informacji – PCV
  • Przezroczysta folia antyrefleksyjna – zabezpiecza informacje przed blaknięciem i zniszczeniem, jednocześnie zabezpiecza tekst informacyjny przed efektem odbicia światła
  • Mocowanie: do sufitu za pomocą kołków i linek o regulowanej długości (kompletny systemem w zestawie)
  • Produkt wykonany z profili aluminiowych

Cena tabliczki nie zawiera opracowania graficznego treści informacyjnej oraz kosztów jego wykonania. Istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania indywidualnej grafiki informacyjnej przez nasze studio graficzne. 

Kupując tablice w sklepie internetowym www.TopObiekt.pl mają Państwo gwarancję otrzymania towaru bezpośrednio od producenta tablic, który od 1998 roku stale rozbudowuje swoje portfolio produktowe. Ponadto jesteśmy liderem w dostarczaniu kompleksowych Systemów Identyfikacji Wizualnej oraz profesjonalnym dostawcą nowatorskich rozwiązań dla szeroko rozumianej architektury przestrzeni obiektowej.


SPECYFIKACJA
Tablica informacyjna wisząca - dwustronna RHYTHM Direction 800 x 180 mm.
Kod produktu: 9-01132-01-300.
Kolor: srebrny.
Tablica wykonana z profili aluminiowych anodowanych.
Profil bazowy o szer. 180 mm i długości 800 mm.
Zakończenia aluminiowe. Nośnik informacji: PCV.
W komplecie folia antyrefleksyjna oraz system podwieszenia.
Długośc linki: 1500 mm.