Kontakt

.
+48 41 312 30 31
+48 662 136 359
fax: +48 800 530 994
apo@midas.pl

Tu znajdziesz narzedzia ogrodnicze, deski tarasowe, meble ogrodowe, doniczki...
  

Tu znajdziesz listwy, profile, kątowniki ...


Tu znajdziesz podłogi bambusowe, podłogi korkowe, akcesoria do podłogi...

Uczestniczymy w programie:

standard allegro
Tu jesteś: Elementy zewnętrzne » Tablice informacyjne

Tablica informacyjna wolnostojąca DUAL 1159x1600mm

999,00 zł
(Cena netto: 812,20 zł)
Dostępność:
 (0szt.)

Tablica informacyjna wolnostojąca DUAL

Wymiary tablicy: 1159x1600mm

Powierzchnia reklamowa / informacyjna: 1000x400mm + 1000x200mm

Stopy stalowe, przeznaczone do przykręcenia tablicy do fundamentu.

Tablice informacyjne DUAL

to system tablic informacyjnych tworzony z wysokiej jakości specjalnie zaprojektowanych  profili aluminiowych, które można łączyć z różnymi wielkościami powierzchni ekspozycyjnych. Połączenie trwałości i elegancji. Tablice informacyjne DUAL jako doskonały nośnik informacji kierunkowej mogą stanowić podstawę świetnie zorganizowanego całościowego systemu informacji wizualnej.

Szyldy DUAL

można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Sposób mocowania dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. W zależności od indywidualnych potrzeb szyldy można również konstruować jako systemy wolnostojące bądź mocowane prostopadle do elewacji. Pozwala nam to jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów. Uniwersalne wzornictwo pasujące do każdego stylu architektonicznego znakomicie uzupełni oraz wpasuje się w design różnych instytucji. Szyldy reklamowe są najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym na parkingach, placach, ulicach, elewacjach budynków itp.

informacyjna tablica wolnostojąca DUAL

Tablica informacyjna DUAL

w połączeniu z profesjonalnie zaprojektowaną informacją jest niezwykle efektownym i efektywnym elementem architektonicznym, służącym jako reklama zewnętrzna lub reklama wewnętrzna. Szyld wykonany jest przy zachowaniu szczególnej dbałości o precyzję wykonania oraz jakość użytych materiałów. Dzięki temu, tablica informacyjna jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Zaletami tablic informacyjnych DUAL są:

  1. Tablice informacyjne posiadają uchwyty mocujące do podłoża.
  2. Profile aluminiowe anodowane na kolor srebrny - trwałe i lekkie o utwardzonej powierzchni.
  3. Powierzchnia ekspozycyjna wykonana z blachy aluminiowej o grubości 1,5mm.
  4. Możliwość rozbudowy tablicy do wymiarów niestandardowych.

Istnieje możliwość wyprodukowania szyldu / tablicy informacyjnej DUAL według indywidualnego projektu klienta. W tej sprawie prosimy o kontakt z obsługą klienta.

Cena za tablicę nie zawiera opracowania graficznego treści informacyjnej oraz kosztów jego wykonania. Istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania indywidualnej grafiki informacyjnej przez nasze studio graficzne. 

Kupując tablicę w sklepie internetowym www.TopObiekt.pl mają Państwo gwarancję otrzymania towaru bezpośrednio od producenta tablic, który od 1998 roku stale rozbudowuje swoje portfolio produktowe. Ponadto jesteśmy liderem w dostarczaniu kompleksowych Systemów Identyfikacji Wizualnej oraz profesjonalnym dostawcą nowatorskich rozwiązań dla szeroko rozumianej architektury przestrzeni obiektowej.