Kontakt

.
+48 41 312 30 31
+48 662 136 359
fax: +48 800 530 994
apo@midas.pl

Tu znajdziesz narzedzia ogrodnicze, deski tarasowe, meble ogrodowe, doniczki...
  

Tu znajdziesz listwy, profile, kątowniki ...


Tu znajdziesz podłogi bambusowe, podłogi korkowe, akcesoria do podłogi...

Uczestniczymy w programie:

standard allegro
Tu jesteś: Wyposażenie wnętrz » Tablice zbiorcze

Tablica Informacyjna Zbiorcza Główna CIRCLE

1 228,77 zł
(Cena netto: 999,00 zł)
Dostępność:
 (0szt.)

Zbiorcza tablica panelowa CIRCLE

stanowi doskonałą informację dla pacjentów przychodni i szpitala, Klientów firmy, studentów i uczniów szkół i uczelni, petentów administracji publicznej. Montowana jest najczęściej przy drzwiach wejściowych, wejściach na schodów na piętro... Czytelność i jasność przekazywanych informacji jest głównym atutem tej tablicy głównej.

Podana cena, dotyczy tablicy informacyjnej CIRCLE o wymiarach 800mm x 1618 mm z 9 panelami o wysokości 162 mm. Tablica przedstawiona na zdjęciach, to produkt w konfiguracji, którą nasi klienci wybierają najczęściej. Podana cena nie zawiera w sobie kosztów projektu graficznego, wyprodukowania grafiki jak i montażu.

Opis tablicy informacyjnej CIRCLE:

Panelowe tablice główne to system opierający się na tworzeniu powierzchni informacyjnych, z modułów aluminiowych, które pozwalają na łatwą aktualizację informacji. Cała tablica CIRCLE, zbudowana jest z najwyższej jakości profili aluminiowych, anodowanych na kolor srebrny lub złoty. Możliwość wykonania dowolnej grafiki pozwala na idealne dopasowanie kolorystyczne do standardów danej firmy, tworząc razem spójną, estetyczną i profesjonalną całość.

Każda panelowa tablica informacyjna, tworzona jest na specjalne zamówienie, pod konkretną ilość, oraz wielkość modułów, dzięki czemu w pełni spełnia wymagania Klienta.

Do wyboru posiadamy 3 wysokości modułów aluminiowych: 122 mm, 162 mm i 213 mm, które można dowolnie umieszczać na jednej tablicy informacyjnej. Dzięki temu Klient ma nieskończony wybór w konfigurowaniu tablicy panelowej

Szerokość tablicy zbiorczej zawsze dostosowywana jest do warunków lokalowych Klienta. Maksymalna szerokość to 3000 mm.

Dodatkowe informacje:
Cała tablica CIRCLE wykonana jest z aluminium: profile, listwy, stelaż, plecy. Boczne zakończenia profili tablicy informacyjnej wykonane są z pvc w kolorze czarnym lub srebrnym.
Wszystkie panele informacyjne zabezpieczone są folią antyrefleksyjną, która chroni grafikę i rozprasza refleksy świetlne.


Tablice informacyjne CIRCLE, dostępne tylko na indywidualne zamówienie. Prosimy o kontakt, w celu wyceny Państwa tablicy zbiorczej. Czas oczekiwania na zaakceptowany projekt tablicy, zamyka się zwykle w 14 dniach. Do wszelkich zamówionych u nas tablic informacyjnych, nasze studio graficzne oferuje wykonanie grafiki w bardzo atrakcyjnej cenie.