Kontakt

.
+48 662 136 359
apo@midas.pl

Tu znajdziesz narzedzia ogrodnicze, deski tarasowe, meble ogrodowe, doniczki...
  

Tu znajdziesz listwy, profile, kątowniki ...


Tu znajdziesz podłogi bambusowe, podłogi korkowe, akcesoria do podłogi...

Uczestniczymy w programie:

standard allegro
Tu jesteś: Wyposażenie wnętrz » Tabliczki stojące na biurko

Tabliczka informacyjna stojąca na biurko RHYTHM 180x72mm

88,70 zł
(Cena netto: 72,11 zł)
Dostępność:
 (0szt.)

Informacyjna tabliczka na biurko RHYTHM

o estetycznym i przejrzystym wzornictwie, doskonale pasuje do różnorodnych wnętrz spełniając zarówno funkcję informacyjną, jak i wizerunkową w każdej firmie. Standardowo, informacyjna tabliczka stojąca na biurko wykonana jest z wysokiej jakości profili aluminiowych w kolorze srebrnym anodowanym.


Tabliczka imienna - system RHYTHM

to uniwersalny design oraz kolorystyka dlatego jest jedna z najczęściej wybieranych produktów na rynku. Jest to niezwykle elegancka i wygodna wizytówka oraz identyfikator na biurko we wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej (urzędy, szpitale, przychodnie, biura, uczelnie, itp.). Wzornictwo, trwałość i precyzja wykonania pozwalają cieszyć się systemem tabliczek imiennych RHYTHM przez długie lata.


Informacyjna tabliczka na biurko RHYTHM, to liczne zalety, a przede wszystkim:
  • Produkt wykonany z profili aluminiowych
  • Przezroczysta folia antyrefleksyjna – zabezpiecza informacje przed blaknięciem i zniszczeniem
  • Ochrona przed niepożądanym dostępem – imbus blokujący w komplecie

Cena tabliczki

nie zawiera opracowania graficznego treści informacyjnej oraz kosztów jego wykonania. Istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania indywidualnej grafiki informacyjnej przez nasze studio graficzne. W przypadku samodzielnego wykonania materiałów graficznych wymiar formatki informacyjnej to 175x69,5mm 

Kupując Tabliczki w sklepie internetowym www.TopObiekt.pl mają Państwo gwarancję otrzymania towaru bezpośrednio od producenta tablic, który od 1998 roku stale rozbudowuje swoje portfolio produktowe. Ponadto jesteśmy liderem w dostarczaniu kompleksowych Systemów Identyfikacji Wizualnej oraz profesjonalnym dostawcą nowatorskich rozwiązań dla szeroko rozumianej architektury przestrzeni obiektowej.