O nas


Istniejemy  i działamy aktywnie na rynku polskim od 1998 roku.  Jesteśmy wiodącym, profesjonalnym dostawcą kompleksowych Systemów Informacji Wizualnej oraz elementów wykańczania wnętrz dla budynków użyteczności publicznej. 

Budujemy naszą przyszłość na solidnym fundamencie doświadczeń i wiedzy, mającym swoje źródło w długoletniej historii naszej firmy. Współtworzyliśmy rynek Systemów Informacji Wizualnej w Polsce. Zapewniamy najwyższy poziom współpracy z naszymi partnerami.

Naszą ofertę zbudowaliśmy zarówno w oparciu o produkty charakteryzujące się najwyższą jakością pod względem wykonania, parametrów technicznych, estetycznych oraz funkcjonalnych. Kompleksowość oferty pozwala w profesjonalny sposób sprostać  wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

Priorytetem w naszej codziennej działalności jest najwyższa jakość pracy. Liczymy na długookresową współpracę z każdym klientem, dlatego stosujemy wysokiej jakości system obsługi zarówno przed jak i po sprzedaży.

Doskonałe produkty, szybkie terminy realizacji zamówień, profesjonalna obsługa klienta i fachowe doradztwo czynią naszą firmę wartościowym i cenionym partnerem.

Zaufało nam już kilka tysięcy Klientów

Właścicielem i prowadzącym sprzedaż w e-sklepie TopObiekt jest "Midas" Małgorzata Wesołowska, Kielcach 25-316, ul. Kościuszki 17/9, Regon: 290712388, NIP: 657-138-52-78. Organem, który zarejestrował działalność gospodarczą jest Prezydent Miasta Kielc.
Wszelką korespondencję, zwroty i reklamacje prosimy kierować na adres biura handlowego:
MIDAS, ul. Przemysłowa 48, 26-052 Nowiny k. Kielc
apo@midas.pl,
telefon: (+48 41) 312 30 31, faks: (+48 41) 346 80 01 (opłata naliczana zgodnie z pakietem taryfowym dostawcy usług, z którego korzysta osoba dokonująca połączenia).